Trial By Survival

iOS için Zombi Avlama Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 86.5 MB
  • Version 1.25
  • Dil İngilizce
  • Firma Nah-Meen Studios LLC
Zombilerin istila ettiği bir dünyada hayatta kalma mücadelesi vereceğiniz heyecan ve aksiyon dolu bir zombi avlama oyunudur.

Zombilerin istila ettiği bir dünyada hayatta kalma mücadelesi vereceğiniz heyecan ve aksiyon dolu bir zombi avlama oyunudur.

Tamamen ücretsiz olarak iOS kullanıcılarına sunulan oyunda temel amacınız, zombilerin istila ettiği topraklara sürülen bir karakteri yöneterek, zombileri avlamasını ve hayatta kalmasını sağlamak. Elbette ki tek göreviniz bu değil. Zombileri öldürmenin yanı sıra yerine getirmeni gereken bir çok görev sizleri bekliyor. Bağımlılık yapan oyunda temel amaç, mümkün olduğunca uzun süre hayatta kalmak.

Dünya Savaşı'nın bitmesinin ardından düzeni bozulan ve zombi istilasına uğrayan ülkede bir çok tehlike sizleri bekliyor. Bu sebeple tüm ekipmanlarınızı ve silahlarınızı toplayarak savaş hazırlanmalısınız. Kuş bakışı kamera açısından görerek yönettiğiniz oyunda karakterimizi sadece ekrana dokunarak yönetebilirsiniz.

Pek çok silah ve ekipman çeşitliliği bulunan oyunda bu silahların da yetmediği durumlarda sadık dostunuz olan köpeğiniz devreye giriyor ve tek hamlede zombileri yok ediyor.

Zombi oyunlarınız seviyorsanız, bağımlılık yapan oyun tarzı ile başından kalkmak istemeyeceğiniz Trial By Survival oyununu denemenizi öneririm.

Daha Fazla Göster
Trial By Survival indir
DİĞER SÜRÜMLER